• TR
 • Daha çevre dostu enerji santralleri için vazgeçilmez bir hizmet; SCR Katalizör Yönetimi
  Termik enerjideki yetkinliğimizi yenilenebilir enerji teknolojilerine de taşıyoruz: Hedefimiz mükemmeliyet...
  Atıklardan tekrar yararlanma: Elektrik ve ısı enerjisi üretimi
  uploads/pics/https://www.steag.com.tr/uploads/pics/200803_STE_Header_Tuerkei3_9-16_01.jpg
  Daha çevre dostu enerji santralleri için vazgeçilmez bir hizmet; SCR Katalizör Yönetimi
  uploads/pics/https://www.steag.com.tr/uploads/pics/200803_STE_Header_Tuerkei2_9-16_01.jpg
  Termik enerjideki yetkinliğimizi yenilenebilir enerji teknolojilerine de taşıyoruz: Hedefimiz mükemmeliyet...
  uploads/pics/https://www.steag.com.tr/uploads/pics/200803_STE_Header_Tuerkei_9-16_01.jpg
  Atıklardan tekrar yararlanma: Elektrik ve ısı enerjisi üretimi
  ŞİRKET

  Biz STEAG Ensida Energy Services Türkiye’yiz

  STEAG Grubunun bir parçasıyız

  Almanya’nın Essen şehrinde yerleşik STEAG Energy Services GmbH firmasının yüzde yüz bir iştiraki kimliği ile şirketimiz, STEAG Ensida Energy Services (SEES), Ana Şirketimizin kaynakları ile kendi kaynaklarını birleştirerek uluslararası standartlarda, uygun maliyetli danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. SEES, Alman prensiplerinin kendisine has profesyönelliğini ve en iyi teknolojileri, Türkiye enerji sektörünün özel koşullarına cevap verecek bir bilgi ve anlayış içinde birleştirmektedir.

  DEVAMINI BURADAN OKUYUN

  Almanya’nın Essen şehrinde yerleşik STEAG Grubu, STEAG Energy Services’in tamamının sahibidir. Müşterilerimiz, 80 ülkedeki projelerde, 30 farklı ülkeden yaklaşık 2500 çalışan personelin proje tecrübesine ve aynı zamanda ticari markamıza güvenmektedir – kendimize ait işletme tecrübesine dayanan planlama mühendisi kimliğine sahip olmamız ve Alman mühendisliğine dayanan köklerimiz sayesinde dünya çapında bilinmekteyiz.

  TÜRKİYE’DE ANA İŞTİGAL ALANLARI
  TEKNOLOJİ ALANLARI
  ÇÖZÜMLER VE SERVİSLER
  • Danışmanlık

   En iyi danışmanlar deneyimli proje geliştiricileri ve işletme tecrübesi olanlardır. Enerji üretimindeki 80 yıllık uzmanlığımızı projelerinizin yararına kullanıyoruz. Biz sadece girişimci yaklaşımları geliştirmekle kalmıyor, bunları hayata da geçiriyoruz. Enerji üretiminin birçok alanında öncülük yapmakta ve geleceğin enerji güvenliğine bilgi ve birikimimizle önemli bir katkı sağlamaktayız.

   DEVAMINI BURADAN OKUYUN

  • Planlama

   Vizyonunuzu bizimle paylaşın. Daha sonra bunu yeniliklere, somut projelere ve gerçek hayat uygulamalarına dönüştüreceğiz. Genel bir planlayıcı kimliğimizle, projelerinizin kavramsal aşamasından tamamlanma aşamasına kadar, en son ayrıntısına varıncaya dek uzmanlık sağlıyoruz.

   DEVAMINI BURADAN OKUYUN

  • Kurulum

   Kalite, enerji üretim tesisiniz de dahil, geleceği güvence altına alır. Proje yöneticilerimiz, mühendislerimiz ve endüstriyel mimarlarımız, yerel gereklilikleri de dikkate alarak, iş programına ve bütçeye bağlılığı garanti altına almak için disiplinler arası bir yaklaşım benimsemektedirler.

   DEVAMINI BURADAN OKUYUN

  • İşletme ve Bakım

   Kojenerasyon tesislerinden 1.000 MW'ın üzerinde kurulu güce sahip santrallere kadar tüm tesisleri onlarca yıldan beri işletmekteyiz. Kendimize ve üçüncü tarafa ait fosil yakıtlı ve yenilenebilir enerji santrallerinin kurulumu ve işletilmesi, bize derin ve kapsamlı bilgi birikimi sağladı. Portföyümüz, danışmanlık desteğinden teknik ve ticari operasyon yönetimine kadar tam sorumluluk anlayışıyla her şeyi kapsamaktadır.

   DEVAMINI BURADAN OKUYUN

  • Optimizasyon

   En önemli önceliğimiz güvenli, çevre dostu ve ekonomik bir enerji tedariği sağlamaktır. Tesis izleme, optimizasyon ve işletme yönetimi için kapsamlı IT çözümleri geliştiriyor ve uyguluyoruz. Enerji santrallerinin, atık yakma tesislerinin, çimento fabrikalarının ve rüzgar enerji santrallerinin planlama, işletme ve bakımı konusunda destek sağlıyoruz. Bu nedenle; hizmetlerimiz, fosil yakıtlar ve yenilenebilir enerjiler, enerji tedariki ve enerji depolama ile elektrik ve ısı şebekelerine kadar uzanmaktadır. Çalışmamızın odak noktası, sürdürülebilir ve ekonomik tedarik konseptlerini geliştirmektir. IT çözümlerimiz, maliyetleri güvenilir performansa dönüştürür.

   DEVAMINI BURADAN OKUYUN

  • Demontaj

   Çeşitli ulusal ve uluslararası projelerde kendimizi, nükleer hizmetler pazarına konumlandırdık. Hem nükleer, hem de konvansiyonel santrallerin işletmeden çıkartılmalarını ve sökülmelerini planlıyor ve denetliyoruz.

   DEVAMINI BURADAN OKUYUN

  • Eğitim ve İK Geliştirme

   Bir santralin sahibi ve işletmecisi için, çalışanlarının yeterlilik düzeyleri ve santral prosesinin, aynı zamanda mekanik, elektrik, enstrümantasyon ve dağıtımlı kontrol sistemini derinlemesine kavramaları en kritik başarı faktörlerinden birisidir.

   STEAG Energy Services dünya genelindeki termik santrallar için eğitim faaliyetleri geliştirip yürütmektedir. Bu eğitimler, santral personelinin tesislerini güvenli, ekonomik ve de çevresel olarak sürdürülebilir bir şekilde işletmelerine olanak sunmaktadır. Bu şekilde bilgi birikiminin santral çalışanlarına aktarılabilmesi için, çeşitli eğitim yöntemleri uygulanmaktadır.  

   DEVAMINI BURADAN OKUYUN